Opis Stanowiska :

  • zarządzanie – obsługa systemami Kontroli Dostępu
  • Obsługa systemu Monitoringu – Bosch System wraz z prowadzeniem dokumentacji
  • Analiza i rozwiązywanie problemów Help Desk z systemami operacyjnymi Windows 7-10 , pakietów Office , Systemów sprzedaży Biletów
  • Konfiguracja i nadzór nad urządzeniami sieciowych typu drukarki , routery, switche
  • Prowadzenie dokumentacji i przygotowywanie raportów

Wymagania :

  • Praktyczna wiedza związana z zarządzaniem i bezpieczeństwem sieci LAN/WAN/WiFi , urządzeń i okablowania
  • Znajomość zagadnień DHCP , DNS , Qos , VLAN
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją
  • Wykształcenie wyższe (kierunek: informatyka lub pokrewne)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy , planowania i analizy

Mile widziana :

  • Znajomość konfiguracji i diagnostyki urządzeń Cisco(routery), Allied Telesis ( switche ) i Fortigate (UTM)
  • Doświadczenie i wiedza w administrowaniu systemami Windows Server – usługi DNS , DHCP , RDP , Hyper-V

Aplikacja winna również zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz 883).